Передати показання

Оплата послуг

Планові роботи

Затишок в оселях
Комфорт та зручність в місті

Поширена «Бегемотом» інформація щодо забруднення очисними спорудами річки Самара не відповідає дійсності, та є недостовірною

20 грудня 2020 року інтернет-видання «Бегемот», яке давно має славу «жовтушного», опублікувало матеріал під назвою «Терновка сбросила десяток тонн неочищенных канализационных стоков в Самару, в присутствии народного депутата».

Як завжди, не дотримуючись стандартів журналістики, диванні писаки «Бегемоту» під керівництвом свого засновника та екс-депутата Тернівської міськради Ігоря Пепеля, продовжують нести маячню в маси, тим самим, завідомо розповсюджуючи недостовірну інформацію.

Так, один з бегемотів (працівник ТОВ «Газета Бегемот»), який вирішив залишитися інкогніто, в своєму матеріалі стверджує про злив десятка тон неочищених каналізаційних стоків, в присутності народного депутата.

Звертаємо увагу, що наведена інформація є безпідставно вигаданою в хворій уяві працівників «Бегемоту».

Насправді, в неділю, 20 грудня 2020 року, на очисних спорудах м. Тернівка виникла аварійна ситуація, про що сповістила автоматична система оповіщення. О 10:00 аварійні бригади КП «ТЖКП» приступили до усунення аварії. Аварія  була усунена протягом трьох годин. Даний факт був зафіксований черговим до журналу. Причиною аварії стала несправність засувки.

Саме під час аварії на Тернівські очисні споруди  прибув народний депутат України Роман Володимирович Каптєлов.

 Під час  усунення аварії, працівники очисних споруд виконали аварійне скидання стічних вод в технологічну балку. На момент скидання ступінь очистки вод складає понад 70%, а сам процес скидання передбачений технологічним процесом тривав 20 хвилин.

За цей час об’єм скинутої води склав 44 кубометри.

Тож твердження, про скид у річку Самара десятків тон неочищених каналізаційних стоків не відповідає дійсності, а розташування очисних споруд відносно річки Самара складає понад 2 кілометри.

Своїм матеріалом, рекламно-інформаційний портал «Бегемот» дискредитував не тільки комунальне підприємство Тернівки, а й народного депутата Романа Каптєлова, який під час роботи на окрузі, перебуваючи на очисних спорудах, запропонував впроваджувати поступову модернізацію підприємства.

Щодо «жахливих умов праці», як стверджується в матеріалі. КП «ТЖКП» вважає за необхідно зазначити, що  місяць тому розпочало ремонтні роботи в приміщеннях АПК (адміністративно-побутового комплексу). Саме перебування в приміщенні Тернівських очисних споруд народного депутата України  спів пав  з  проведенням ремонту.

У зв’язку з періодичним вкиданням «фейкових» матеріалів, які не відповідають дійсності, про КП «ТЖКП» з боку ТОВ «Газета Бегемот», комунальне підприємство готує позов до суду. Також буде направлено звернення до СБУ щодо можливого управління сайтом «Бегемот» з території країни-агресора, а саме розміщення серверів, починаючи з 2013 року.