Передати показання

Оплата послуг

Планові роботи

Затишок в оселях
Комфорт та зручність в місті

Увага! Публічний договір приєднання

17.08.2022

Увага! Публічний договір приєднання!

Шановні споживачі! КП «ТЖКП» доводить до Вашого відома, що відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги» №2189-VIII від 9.11.2017 (далі – Закон №2189), споживачі самостійно обирають модель договірних відносин на послуги з поводження з побутовими відходами.

Відповідно до ст.12 Закону №2189 надання житлово-комунальних послуг здійснюється виключно на договірних засадах.

Порядок та особливості укладання, зміни і припинення договорів про надання житлово-комунальних послуг визначаються статтями 13-15 цього Закону.

За рішенням співвласників багатоквартирного будинку, прийнятим відповідно до закону, з виконавцем відповідної комунальної послуги (крім послуг з постачання та розподілу природного газу і послуг з постачання та розподілу електричної енергії) укладається договір про надання комунальних послуг, а саме:

1) індивідувальний договір (без обслуговування внутрішньобудинкових систем), що укладається кожним співвласником багатоквартирного будинку самостійно, за умови, що співвласники прийняли рішення про вибір відповідної моделі організації договірних відносин та дійшли згоди з виконавцем комунальної послуги щодо розміру плати за обслуговування внутрішньобудинкових систем багатоквартирного будинку;

2) індивідуальний договір (з обслуговуванням внутрішньобудинкових систем), що укладається кожним співвласником багатоквартирного будинку самостійно, за умови, що співвласники прийняли рішення про вибір відповідної моделі організації договірних відносин та дійшли згоди з виконавцем комунальної послуги щодо розміру плати за обслуговування внутрішньобудинкових систем багатоквартирного будинку;

3) колективний договір, що укладається від імені та за рахунок усіх співвласників багатоквартирного будинку управителем або іншою уповноваженою співвласниками особою;

4) договір про надання комунальних послуг з колективним споживачем, що укладається з об’єднанням співвласників багатоквартирного будинку або іншою юридичною особою, яка об’єднує всіх співвласників такого будинку та в їхніх інтересах укладає відповідний договір.

Звертаємо увагу, що відповідно до Закону №2189 усім категоріям споживачів (власникам квартир та нежитлових приміщень) надаються комунальні послуги з ПОВОДЖЕННЯ З ПОБУТОВИМИ ВІДХОДАМИ.

Отже, інші споживачі (крім населення), релігійні організації та бюджетні установи, в разі розташування їх приміщень в багатоквартирному житловому будинку, повинні укласти з виконавцем послуг типовий договір про надання послуг з поводження з побутовими відходами, відповідно до обраної співвласниками багатоквартирного будинку моделі договірних відносин.

Відповідно до ч.5 ст.13 Закону №2189 у разі якщо співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин та не уклали з виконавцем комунальної послуги відповідний договір, з ними укладається індивідуальний договір про надання комунальної послуги, що є публічним договором приєднання, форма якого затверджена постановами Кабінету Міністрів України № 1124 від 28.10.2021.

Такі договори вважаються укладеними, якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договору на офіційному веб-сайті виконавця послуги співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин та не уклали відповідний договір з виконавцем комунальної послуги.

Фактом приєднання споживача до умов індивідуального договору (акцептування договору) є вчинення споживачем будь-яких дій, які свідчать про його бажання укласти договір, зокрема надання виконавцю підписаної заяви-приєднання, сплата рахунка за надані послуги, факт отримання послуги.

Заява-приєднання надається у будь-який зручний спосіб для споживача особисто – в абонентський відділ КП «ТЖКП» або поштою (адреса: м. Тернівка, вул. Лермонтова, 11).

Примітка: запровадження публічного договору про надання послуг з поводження з побутовими відходами, стосується усіх споживачів м. Тернівка.

Повідомлення про місце опублікування тексту договору розміщується в засобах масової інформації, на інформаційному стенді в приміщенні абонентського відділу КП «ТЖКП», в рахунках на оплату послуг.

Враховуючи вищевикладене, КП «ТЖКП» оголошує про офіційну публікацію

Публічного договору приєднання на послуги з поводження з побутовими відходами та Заява-приєднання

_________________________________________________________________________________________________


Комунальним підприємством «Тернівське житлово-комунальне підприємство» розміщується публічний індивідуальний договір про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (без обслуговування внутрішньобудинкових систем) зі змінами відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 02.02.2022 року №85.
Споживачі (населення) мають право звернутись до КП «ТЖКП» за адресою: вул. Лермонтова, 11, а для споживачів (юридичні особи) за адресою:
вул. Маяковського, 29, для переукладання договору та/або внесення змін до існуючого договору.


ПУБЛІЧНИЙ ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ДОГОВІР про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (без обслуговування внутрішньобудинкових систем)


Індивідуальний договір про надання послуги з постачання теплової енергії без обслуговування внутрішньобудинкових систем)


Заява-приєднання до індивідуального договору про надання послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (без обслуговування внутрішньобудинкових систем)

Заява-приєднання до індивідуального договору про надання послуги з постачання теплової енергії (без обслуговування внутрішньобудинкових систем)