Передати показання

Оплата послуг

Планові роботи

Затишок в оселях
Комфорт та зручність в місті

1 грудня 2020 року набирають чинності нові тарифи на теплову енергію, послугу з постачання та розміру плати за абонентське обслуговування

Як раніше повідомлялося про намір здійснити зміну діючих тарифів на теплову енергію та на послугу з постачання теплової енергії, метою якої є приведення тарифів до економічно обґрунтованих у зв’язку зі зміною обсягів реалізації теплової енергії, зростанням рівня мінімальної заробітної плати, підвищенням цін/тарифів на вугілля та електроенергію.

На виконання Закону України «Про житлово-комунальні послуги» та Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 року № 869, КП «ТЖКП» повідомляє про Рішення виконавчого комітету Тернівської міськради № 254/0/5-20 від 18.11.2020 року «Про встановлення тарифів на теплову енергію, послугу з постачання теплової енергії та розміру плати за абонентське обслуговування послуги з постачання теплової енергії для КП «ТЖКП».

Отже, з 1 грудня 2020 року для КП «ТЖКП» встановлено такі тарифи на теплову енергію:

- для потреб населення – 1 213,52 грн. за 1 Гкал з ПДВ;

- для потреб бюджетних установ – 1 618,03 грн. за 1 Гкал з ПДВ;

- для потреб інших споживачів – 1 618,03 грн. за 1 Гкал з ПДВ;

- для потреб релігійних організацій – 1 618,03 грн. за 1 Гкал з ПДВ.

Для абонентів житлових будинків без будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії здійснювати згідно встановлених норм споживання теплової енергії на потреби опалення житлових будинків, що підлягають місячному корегуванню відповідно до діючих нормативних актів.

Розмір плати за абонентське обслуговування у розрахунку на одного абонента для послуги з постачання теплової енергії, що надаються споживачам багатоквартирних будинків за індивідуальними договорами – 8,32 грн. за 1 місяць з ПДВ.

Підприємства, установи та організації міста, які мають відомчі житлові будинки та гуртожитки, розраховуються за теплову енергію, яку отримують мешканці, за тарифами на теплову енергію для потреб населення, а саме – 1 213,52 грн. за 1 Гкал з ПДВ.

З повним текстом Рішення та його Додатками можна ознайомитись нижче:

Рішення № 254/0/5-20

Додаток №1 до Рішення (структура тарифу)

Додаток №2 до Рішення (одноставкові тарифи)

Додаток №3 до Рішення (розрахунок)