Передати показання

Оплата послуг

Планові роботи

Затишок в оселях
Комфорт та зручність в місті

Спростування чергового фейкометання Романа Каптєлова на адресу КП «ТЖКП»

2 вересня 2020 року депутат-мажоритарник Роман Каптєлов через соціальні мережі розповсюдив відео в якому звинувачує комунальне підприємство Тернівки в «дерибане денег налогоплательщиков» (рус.).

По-перше, роз’яснюємо пану-депутату Каптєлову, що слово «дерибан» (російська мова) – не є літературним, відрізняється специфічною лексикою та вимовою, хоч і не має власної фонетичної та граматичної системи, тобто є сленгом поєднаним з жаргонізмом.

Наводимо матеріал з Вікіпедії:

Сленг, також сленґ (англ. slang) — міський соціолект, який виник із різних замкнених соціальних груп (правопорушників, крамарів, ремісників, в'язнів, бурсаків-учнів, вояків, інтернет-спільноти) як емоційно забарвлена лексика низького й фамільярного стилю (зрідка й словотворів: випивóн — пиятика, закусóн — закуска), поширена серед соціальних низів і певних вікових груп (ремісничої, шкільної молоді) міст. Сленг є неофіційною, живою та вкрай динамічною лексикою.

Жаргон або жарґон (фр. jargon — «незрозуміла мова»; «безглу́здя»; «ґелґота́ння»; від гало-ром. gargone — «базікання») — соціолект (один з різновидів соціальних діалектів), який відрізняється від літературної мови використанням специфічної, експресивно забарвленої лексики, синонімічної до слів загального вжитку, а також фразеології, часом особливостями вимови.

«Дерибан, махінації, тендери, бюджети»… Останнім часом ці слова стали улюбленими депутата-мажоритарника саме на передодні місцевих виборів.

В своєму відео Роман Каптєлов дорікає комунальникам Тернівки благоустроєм міста.

Нажаль, можемо тільки констатувати, що депутат Каптєлов, прийшовши до Верховної Ради від 36 округу ні дня не проживши в Тернівці, нажаль не бачить, або просто не хоче бачити, як змінилося шахтарське містечко. Напевно, пану Каптєлову видніше з Києва…

Професійний політолог Каптєлов (Мигрин) Роман Володимирович, який отримав освіту в Російському державному соціальному університеті столиці РФ – Москві, чітко розуміє, що найуразливішим в будь якому населеному пункті є комунальна сфера, тому вся стратегія перемоги команди Каптєлова на місцевих виборах будується саме на інформаційних атаках, направлених до КП «ТЖКП».

Політолог, що отримав професію в Москві, а нині депутат-мажоритарник фракції «Слуга народу» в Верховній Раді, Роман Володимирович Каптєлов, дуже любить маніпулювати фактами та примножувати. В своєму відео, пан Каптєлов, розповідає про купівлю декількох елітних машин та цілої купи особняків директором КП «ТЖКП» Гамлетом Мамедовим…

І це є суцільною брехнею нардепа від «Слуги», а можливо проблема з візуалізацією тексту, який пан Каптєлов читає з телесуфльору.

По-друге, ніяких декілька елітних автівок та особняків просто не існує. На сьогодні директор комунального підприємства володіє одним автомобілем та одним будинком в місті Тернівки, які було внесене до декларації про доходи. Вартість так званої «елітної» автівки не вища за вартість автомобіля, на якому пересувається пан-депутат, крім нелегально ввезених авто на «євробляхах». Інформація про доходи та наявне майно, зазначене в декларації, яка знаходиться в відкритому доступі.

Саме цю інформацію пан Каптєлов перекручує, таким чином вводить в оману своїх виборців, використовуючи легкий спосіб брехні та особисті образи.

Пильний інтерес до кримінальних справ паном Каптєловим – є чистої води популізм! Ухвали судів, на які  посилається «слуга» є процесуальними документами в кримінальних провадженнях, які відкриваються за повідомленнями  з будь-якого джерела обставин, що можуть свідчити про вчинення кримінального правопорушення. За результатами досудових слідчих дій кримінальне провадження  закривається  або виноситься  підозра. Жодної підозри по відношенню директора КП «ТЖКП» Мамедова Г.Г. не винесено.

Промова  Каптелова щодо визнання договорів  підряду нікчемними,  невиконання  робіт або виконання тих самих робіт на одному об’єкті двічі є безпідставною. Підтвердженням того є відсутність рішення суду про визнання договорів підряду нікчемними та фактичне улаштування доріг, згідно  укладених договорів, через ПРОЦЕДУРУ ЗАКУПІВЕЛЬ.  

Для надання точної та правдивої  інформації щодо використання  бюджетних коштів, наполегливо рекомендуємо вам, пане депутат, ознайомитись саме з електронною системою закупівель.                

Романе Володимировичу! Йдучи на вибори від команди Президента Володимира Олександровича Зеленського ви обіцяли сприяти розвитку регіону, залучення інвестицій, вирішення нагальних проблем Західного Донбасу. Замість цього ви втягнули регіон в брудну політичну гру, метою якої є переділ влади, а саме спроба просування свої підопічних в місцеві ради та на пости мерів міст Західного Донбасу.

Кожна людина - професіонал своєї справи, та в вашому випадку – це брудні політичні ігри!

Ви перший, та напевно єдиний депутат, за рік діяльності якого рівень довіри ваших виборців впав вдесятеро, і вам як професійному політтехнологу та керівнику ТОВ «Оперативна соціологія» це відомо.

Hard PR – це не той шлях, який ви та ваша команда обрали задля своєї мети. ПодумайТЕ! Найстрашніше – це розчарування.

У викладеному відео, повністю підтримуємо та розділяємо вашу позицію, щодо шахраїв та корупціонерів.

«Помните, что жулики и коррупционеры больше всего боятся общественного резонанса» - Роман Каптєлов.

І на останок. Романе Володимировичу, пам’ятайте, перш за все – ви слуга народу, а вже в минулому спеціаліст з хард-піару. Не паплюжте народну довіру Президента, втягуючи в брудне болото політичних ігор шахтарські міста Західного Донбасу.

P.S. Не дивлячись на скрутні часи, поки вашими словами, комунальне підприємство не «роздерибанили», КП «ТЖКП» буде вимушене звернутися до Суду про захист честі та гідності, а також про спростування вами завідомо недостовірної інформації.

Ілюстрація (картинка) отримана з відкритих джерел в соціальній мережі