Передати показання

Оплата послуг

Планові роботи

Затишок в оселях
Комфорт та зручність в місті

Офіційне повідомлення щодо припинення водопостачання

В четвер, 6 серпня 2020 року, постачальник електроенергії компанія ДТЕК відключила від електропостачання водоканал «Дніпро – Західний Донбас», що постачає дніпровську воду в Синельникове, Павлоград, Тернівку й Першотравенськ.

Відключення сталося через борги підприємств, які отримують не в повному обзязі поточні платежі від абонентів.

Борг Павлоградського водоканалу складає 48 млн грн., з яких 7,2 млн накопичено цього року. Борги Першотравенська - 10,1 млн грн., Синельникового – 26,3 млн грн.

На поточний період КП «ТЖКП» отримало рахунок за постачання дніпровської води в розмірі 1 млн. 800 тис. грн, з яких раніше було перераховано 1 млн. 400 тис. грн.

Залишок суми комунальне підприємство Тернівки перерахує постачальнику послуг сьогодні, 7 серпня 2020 року.

КП «ТЖКП» закликає комунальні підприємства сусідніх міст, а саме отримувачів дніпровської води, якнайшвидше погасити накопичені борги, адже від цього залежить відновлення водопостачання всього Західного Донбасу.

Крім того, комунальне підприємство Тернівки вимагає терміново сплатити накопичені борги населення та підприємств різної форми власності за отримані послуги.

УВАГА! Борг абонентів КП «ТЖКП» в місті Тернівка за отримані послуги складає понад 40 мільйонів гривень, які постійно дотуються з місцевого бюджету.

У зв’язку з відключенням електроенергії компанією ДТЕК через борг водогону «Дніпро – Західний Донбас» прохання зробити запас води, яка буде подаватися з резервуарів з 6 до 9 години п’ятниці 7 серпня.

Наразі керівництво міста та комунального підприємства Тернівки вирішують ситуацію з відновлення водопостачання.