Передати показання

Оплата послуг

Планові роботи

Затишок в оселях
Комфорт та зручність в місті

КП «ТЖКП» закликає не перетворювати дитячі майданчики на сміттєзвалища

Дитячий майданчик у дворі будинків 15А та 17 по вулиці Миру потерпає від сміття.

Розкидані пляшки від алкогольних напоїв, побутове сміття в пакетах – це неповний перелік, того що залишають після себе мешканці.

Неодноразово комунальне підприємство Тернівки через сторінку в соціальній мережі Facebook отримувало повідомлення від мешканця вищезазначеного двору про залишки сміття на майданчику. Неодноразово працівники КП «ТЖКП» позапланово виїздили на місце для прибирання сміття, але ситуація з засміченням дитячого майданчику у дворі будинків 15А та 17 по вулиці Миру тільки набирає обертів.

18 червня 2020 року надійшло чергове відеоповідомлення, я кому були зафіксовані масштаби забруднення, за що КП «ТЖКП» висловлює подяку пану Володимиру.


Протягом дня комунальники прибрали сміття на майданчику та навели лад на прибудинковій території.


Сміттєві урни, що встановлені на майданчику не передбачені для побутового сміття та дволітрових пляшок з під пива. Для цього є стаціонарні баки, розташовані менш ніж в п’ятдесяти метрах від майданчика.

Звертаємось до мешканців міста, які бачать розпивання особами алкогольних напоїв або вживання тютюнових виробів на території дитячих чи спортивних майданчиків, негайно звертатися до поліції за телефоном 102. Повідомлення про правопорушення може бути від вас анонімним.

КП «ТЖКП» закликає мешканців та гостей міста дбайливо ставитися до міської інфраструктури, та особливо не смітити в місцях відпочинку наших маленьких тернівчан.

Будь ласка, поважайте нашу нелегку працю!