Передати показання

Оплата послуг

Планові роботи

Затишок в оселях
Комфорт та зручність в місті

Комунальники Тернівки капітально відновили аварійний під’їзд

13 травня на цілодобову лінію контакт-центру КП «ТЖКП» надійшло повідомлення про провал плити на вході в останній під’їзд будинку по вулиці Маяковського, 21 (будинок введено в експлуатацію в 1965 році).

 Спеціалістами комунального підприємства Тернівки було проведено обстеження та невідкладно вжито заходів щодо капітального ремонту.


Ремонтні роботи було проведене в максимально короткі строки з додержанням вимог технологічних норм.

За результатами проведених робіт працівники КП «ТЖКП» отримали лист-подяку від мешканців під’їзду.

«Працювали вдень і вночі. Спочатку все демонтували, а потім збудували новий під’їзд. А дівчата з комунального після робіт все пофарбували і навели лад. Дякуємо! Тепер ми можемо пишатися нашим під’їздом. Головне, щоб мешканці підтримували чистоту і цінували нелегку працю наших комунальників».

- висловлює подяку мешканка будинку, Ірина.

«Ми вперше зіштовхнулися з такою проблемою. Зношеність житлового фонду міста Тернівка набуває актуальності щодня. Крім оперативного реагування на такі позаштатні ситуації, комунальне підприємство Тернівки розпочало ремонти вимощень та цоколів будинків, які це потребують в першу чергу. Об’єм робіт колосальний. Головне не тільки зберегти, а й привести до ладу весь житловий фонд міста».

- підкреслив Олександр Шульгін, заступник директора КП «ТЖКП».

Для довідки: КП «Тернівське житлово-комунальне підприємство» обслуговує 193 багатоквартирних будинків, а це 9900 абонентів міста Тернівка.