Передати показання

Оплата послуг

Планові роботи

Затишок в оселях
Комфорт та зручність в місті

Відповідь на використання брудних технологій депутата Добродькіна

В нещодавньому опублікованому відео в мережі Facebook та на платформі відеосервісу Youtube, так званий канал «Стратегії розвитку Тернівки» на чолі з депутатом Тернівської міськради Олексієм Добродькіним звинуватив керівництво КП «ТЖКП» в нецільових розтратах.

Щодо розповсюдженого відео, КП «ТЖКП» керуючись принципами прозорості й дотриманням всіх законних норм та стандартів, спростовує безпідставні звинувачення пана Добродькіна та вважає їх цілеспрямованою інформаційною атакою з елементами «чорного» піару на передодні місцевих виборів.

Отже, спростовуємо завідомо неправдиву інформацію про «Багатую жизнь» від Добродькіна.

По-перше, депутат Добродькін розповідає про кримінальну справу.

Кримінальна справа, на яку посилається та наголошує у своїй промові Добродькін О.М., була відкрита за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст.191 КК України, а саме розтрачання посадовими особами підприємства бюджетних коштів. Органами прокуратури в червні 2017 року з метою перевірки наявності чи відсутності злочину були проведені передбачені законодавством, обов’язкові слідчі дії, та з’ясовувалась наявність на підприємстві придбаних товарів. Правоохоронцям були надані пояснення з приводу необхідності придбання таких товарів та всі первинні документи, якими підтверджені витрати КП «ТЖКП».

Підприємством здійснювалась закупівля товарів не за бюджетні кошти.

Та от за результатами розслідування за 3 роки обвинувачуваний акт пред’явлено не було. Органами прокуратури надана правова оцінка, за результатами якої зазначене кримінальне провадження закрито 01.09.2019 року.

Факти говорять самі за себе. Порушень не було!

А тепер разом з публічними заявами Добродькіна  «давайте посмотрим», а краще розберемо, на що ж насправді КП «ТЖКП» витратило власні кошти:

1. Iphone  – Напевно, користувач Айфону Олексій Добродькін не знає, що такі гаджети купуються не заради «понтів», а для виробничої необхідності. Наприклад система відеоспостереження, що встановлена на підприємстві в режимі дистанційного (мобільного) моніторингу доступна на пристроях з операційною системою iOs, тобто на мобільних пристроях iPhone. В день проведення закупівель телефонів, модель 6S, а після iPhone 7 були найстаршими в лінійці, які на той час офіційно підтримувались компанією Apple. Більш того, вищезазначені телефонні апарати знаходяться на балансі КП «ТЖКП» та  не є власністю окремих осіб.

2. Моторне мастило Mobil 5W30. Напевно, місцевий депутат Добродькін, як власник не одного автомобілю преміум-класу марки Porshe, не знає, що зазначене мастило рекомендовано офіційним дилером автомобілів Skoda і яке, до речі, не є автомобілем преміум-класу на відміну від Porsche Panamera.

3. Шини для автомобіля. Як би це не було смішно, але розмір шин автомобілю УАЗ та Range Rover в окремих моделях співпадають. За вимогами, які регламентують перевезення, шини повинні бути двох типів – літні й зимові. Звідти й виходить необхідність придбання двох комплектів – літньої й зимової гуми.

4. Паливо. Як стверджує депутат Добродькін, для власних потреб закуповувалось паливо «преміум класу». Тут пряме маніпулювання, видираючи фразу з контексту. По-перше, все проходить відкриту процедуру закупівель. Інше питання, що крім компанії WOG, ніхто з рітейлів у сфері АЗК не надіслав свої пропозиції щодо продажу палива комунальному підприємству.

І головне, спростовуємо некомпетентність Олексія Михайловича! Паливо, що купувало комунальне підприємство – є дизельним пальним, яке використовується виключно на «важкому» транспорті, таких як трактори та екскаватори. А бензин марки 95, згідно умов експлуатації службового транспорту.

5. Інші закупівлі, які депутат Добродькін не може пояснити.

Тож, шановний Олесій Михайлович, пояснюємо персонально вам.

Ліки які були закуплені – є  першої необхідністю для майже півтисячі працівників комунального підприємства, тобто «аптечками». По-друге, вам, як місцевому депутату, соромно не знати, що сантехнічні аксесуари (сидіння, полиця та інше) – це не тільки необхідність, а й вимога для людей з інвалідністю, які відвідують міську лазню. А ще віники й капелюхи…

Кухонне приладдя, таке як «мультиварка» тощо використовуються персоналом, який працює цілодобово. До речі, ви забули ще й про «мікрохвильовку», в якій розігрівають їжу. І будь ласка, не брешить! За рахунок міського бюджету ці затрати не закривалися!!!

Усі товарно-матеріальні цінності обліковуються на бухгалтерському обліку та закріплені за матеріально-відповідальними особами.

А тепер про аудит! Він проведений, і не один. Тож, шановний Добродькін Олексій Михайлович!

НЕ МАНІПУЛУЙТЕ. БРУДНИЙ ПІАР НЕ ЗАВЖДИ ДАЄ ТОГО РЕЗУЛЬТАТУ, ЯКИЙ ВИ ОЧІКУЄТЕ.

ТИМ БІЛЬШЕ, ЯКЩО ВІН ЗБУДОВАНИЙ ПІД КОПІРКУ НА ТЕХНОЛОГІЇ ТАК ЗВАНОЇ «СТРАТЕГІЇ».

І головне, виникає питання: навіщо вам, як депутату міської ради витрачатися задля поливання брудом в соціальних мережах та на сервісах відео-контенту.

Увага! За даними сервісу Youtube добовий бюджет рекламної кампанії проти КП «ТЖКП», яку розповсюджував пан Добродькін зі сторінки «Стратегія розвитку Тернівки», становив 100 американських доларів на добу, а загальна сума витрат на показ проплаченого відео склало понад 1000 доларів США.

Та на останок! Велика подяка вам - народним обранцям. Як кажуть, немає лиха без добра. Може завдяки вам та вашим закликанням з трибуни Верховної Ради України підприємству призначать державний, безкоштовний, а головне - професійний аудит, адже не можуть фізичні підприємці, «ломбардні» товариства, шахтарі тощо робити таку перевірку.

Коли підприємство само зверталося до державного уповноваженого органу, з проханням провести аудит чи поставити в графік запланованих перевірок, нам відповіли: КП «ТЖКП» не підпадає в «зони ризику» та судячи зі статистичної звітності працює стабільно, не без проблем, але, наразі всі комунальні підприємства України не в самому кращому становищі.

Вибори близько. ДумайТЕ!