Передати показання

Оплата послуг

Планові роботи

Затишок в оселях
Комфорт та зручність в місті

Все найкраще – дітям! Комунальники Тернівки розпочали встановлювати дитячі майданчики (ВІДЕО)

В Тернівці силами комунального підприємства розпочато монтаж 11 дитячих майданчиків.

Перший дитячий ігровий комплекс працівники КП «ТЖКП» встановили по вулиці Сергія Маркова, між будинками №10 та №12. Активну участь в процесі встановлення проявили й мешканці двору.

«Цей майданчик, був для нас мрією, яка сьогодні здійснилася, тому ми гуртом та з радістю допомагали комунальникам з встановленням! Дякую керівництву міста та нашому міському комунальному підприємству!»

- ділиться враженнями Ірина Резниченко, мати 5-річного Богданчика.

Паралельно в місті продовжуються роботи з монтажу ще двох ігрових комплексів: у дворі по вулиці Курська, 18 та Харківська, 17. В останньому встановлять ще й баскетболі кільця, тому комплекс буде цікавий не тільки для малечі, а й більш дорослим тернівчанам.

Встановлення майданчиків, а саме їх закупівля, здійснюється за кошти місцевого бюджету.

Згідно п. 5.5 «Програми реформування та розвитку житлово-комунального господарства міста Тернівка на 2015-2022 роки», затвердженої рішенням сесії Тернівської міської ради від 28.11.2019 року № 860-53/VII та згідно рішення сесії Тернівської міської ради від 28.02.2020 року № 922-55/VII, КП «ТЖКП» виділено кошти для придбання дитячих майданчиків у кількості 11 шт.

Комунальне підприємство Тернівки, відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» № 922-VIII від 25.12.15р., через систему електронних закупівель придбало 11 дитячих комплексів, та заощадило 39 453, 00 гривень.

Адреси, за якими в Тернівці з’являться нові сучасні дитячі комплекси:

→ вулиця Лермонтова, у дворі будинків №№ 26, 28 та 30;

→ Двір вул. Лермонтова 20А, та бульвару Шахтарської слави, 3;

→ Двір будинків бульвару Шахтарської слави 2, 2А та вул. Дніпровська, 4;

→ Двір будинків 10 та 12 по вул. С. Маркова;

→ вулиця С. Маркова, 16;

→ вулиця Маяковського, 23;

→ вулиця Курська, 18;

→ вулиця Курська, 10;

→ Двір між будинками 2 та 4 по вулиці Героїв космосу;

→ вулиця Харківська, 17;

→ та по вулиці Харківська, 21.

«11 майданчиків для наших маленьких тернівчан – це тільки початок. Ми прагнемо, аби наші діти були активними та фізично розвиненими. А розташування майданчиків у дворах - це перш за все безпека, адже діти знаходяться у своєму дворі, та зручність для батьків, які постійно пильнують за малечою.»

- підкреслив директор КП «ТЖКП», Гамлет Мамедов.

КП «ТЖКП» висловлює щиру подяку активним мешканцям Тернівки, які долучилися до встановлення дитячих комплексів, та закликає дбайливо відноситися до нових спортивних комплексів і користуватись ними за призначенням.