Передати показання

Оплата послуг

Планові роботи

Затишок в оселях
Комфорт та зручність в місті

Увага! Офіційна реакція на наклеп, поширений мешканцем Тернівки в соціальній мережі

1 червня 2020 року в соціальній мережі Facebook, зі сторінки Педро Бурлокі, що має всі ознаки фейкової, була поширена недостовірна інформація зі звинуваченнями на адресу керівника групи обліку КП «ТЖКП» Ірини Григор’євої.

Розмістивши фото керівника групи обліку в соціальній мережі, фейкове створіння, ховаючись під ніком Педро Бурлокі, звинуватило працівника комунального підприємства в хабарництві й вимаганні грошей.

Насправді, під фейковою сторінкою (ботом) в мережі Фейсбук ховається мешканець Тернівки 1963 р.н., що мешкає в приватному домоволодінні по вулиці Спортивна.

Причиною розповсюдження звинувачення та наклепу на адресу Ірини Григор’євої, стало письмове попередження мешканця приватного сектору про відключення від старою аварійної магістралі водогону, та перепідключення на нову магістраль з колодязем на межу балансової належності, згідно «Правил користування системами централізованого  комунального водопостачання та водовідведення  в населених пунктах України» затвердженими Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України № 190 від 27.06.2008 року.

Крім того, що мешканець відмовився підключатися до нової магістралі, виявилося що у приладу обліку водопостачання давно вийшов термін експлуатації, а на самому приладі була відсутня контрольна пломба.

Під час контрольної перевірки, господар приватного будинку по вулиці Спортивна, почав нецензурно ображати працівників комунального підприємства та погрожувати.

КП «ТЖКП» спростовує звинувачення, поширені з фейкової сторінки Педро Бурлокі та звернеться до правоохоронних органів з заявою про наклеп, а також про погрози на адресу працівників комунального підприємства.

Шановний, Ігор Анатолійович 1963 р.н., що мешкає в приватному домоволодінні по вулиці Спортивна в місті Тернівка та ховається за фейковою сторінкою Педро Бурлокі, ваші дії можуть бути кваліфіковані за статтями 151 та 350 Кримінального кодексу України. Також на вас очікує позов до суду «Про захист честі, гідності та ділової репутації».

Задля неупередженого розгляду справи, на майбутні судові засідання будуть запрошені представники ЗМІ регіону, про що буде повідомлено додатково.