Передати показання

Оплата послуг

Планові роботи

Затишок в оселях
Комфорт та зручність в місті

В Тернівці демонтували незаконні рекламні площі

5 лайтбоксів, розташованих по вулицях Пушкіна та Харківська, демонтували комунальники за рішенням Тернівського міськвиконкому.

В 2007 році ФОП Сучков О.С. отримавши дозвіл на встановлення об’єктів зовнішньої реклами в центральній частині міста ввів в експлуатацію 5 лайтбоксів.

Дозвіл та Договір на розміщення об’єктів зовнішньої реклами підприємець Сучков О.С. отримав з правом пролонгації, але можливістю продовження терміну не скористався. Більш того, ФОП Сучков перестав сплачувати за користування місцями розташування об’єктів зовнішньої реклами до бюджету міста Тернівка.

Неодноразово звертаючись до приватного підприємця Сучкова Олександра Сергійовича з проханням погасити накопичений борг та пролонгувати договір, Виконавчий комітет Тернівської міськради прийняв рішення скасувати та анулювати дозволи на розміщення об’єктів зовнішньої реклами в місті Тернівка, замовником яких є ФОП Сучков О.С.

Підприємцю Олександру Сучкову, згідно Рішення, був наданий термін для самостійного демонтажу об’єктів зовнішньої реклами, яким останній не скористувався.

Враховуючи, що об’єкти зовнішньої реклами знаходяться на території обслуговування комунального підприємства Тернівки, та виконуючи Рішення Виконавчого комітету Тернівської міської ради, працівниками благоустрою КП «ТЖКП» були виконані роботи з демонтажу рекламних конструкції.

Та головним питанням є розміщенням рекламної продукції на об’єктах зовнішньої реклами пана Сучкова. Адже згідно Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, ФОП Сучков Олександр Сергійович анулював свою підприємницьку діяльність 14.09.2017 року.

З приводу заяви одіозного депутата Тернівської міськради Олексія Добродькіна, щодо «зносу сітілайтів так званої «Стратегії Тернівки», виникає питання: на якій підставі пан Добродькін розмістив зовнішню рекламу на рекламних конструкціях неіснуючого, як приватного підприємця, Сучкова та кому сплачував кошти? Чи є у ініціатора «стратегії» договір на розміщення рекламної інформації, на оренду рекламних площ або право власності на вищезгадані рекламні площі?