Передати показання

Оплата послуг

Планові роботи

Затишок в оселях
Комфорт та зручність в місті

Як розраховуються тарифи на послугу з постачання теплової енергії?

Шановні споживачі

У зв'язку з численними питаннями споживачів щодо тарифів на послугу з постачання теплової енергії комунальне підприємство проводить роз'яснювальну роботу.

На опалювальний період 2021–2022 років було прийнято двоставкові тарифи на послугу з постачання теплової енергії.

Принцип нарахування двоставкового тарифу наступний:

• Умовно-змінна частина – 1 065,83 грн. за 1 Гкал оплачується лише у опалювальний період, залежно від показань лічильника тепла.

• Умовно-постійна частина тарифу – 5,57 грн. за 1 м2 оплачується протягом усього року в залежності від опалювальної площі.

Двоставкові тарифи на послугу з постачання теплової енергії вже два роки застосовують комунальники Першотравенську та в цьому опалювальному періоді комунальники Павлограду. Однією з основних причин застосування двоставкових тарифів є зменшення фінансового навантаження у зимовий період на споживачів, аби зменшити витрати сімейних бюджетів. Отже, плата за послугу з постачання теплової енергії в міжопалювальний період – це не сплата «наперед», а так звана «розстрочка» платежу, тому що вартість 1 Гкал при одноставковому тарифі складає 1 572,96 грн. та платіж при ній в зимовий період був би набагато більшим.

Наприклад: