Передати показання

Оплата послуг

Планові роботи

Затишок в оселях
Комфорт та зручність в місті

Юридичний відділ КП "ТЖКП" продовжує вести активну боротьбу з боржниками

В III кварталі 2021 року  Тернівським судом Дніпропетровської  області, за заявами КП «ТЖКП», були видані виконавчі листи на загальну суму –  578 110, 68 грн.

Крім цього, боржники також будуть зобов’язані сплатити суму судового збору, сплаченого підприємством за подання заяв про стягнення заборгованості до суду.

КП «ТЖКП»  вже звернулося із відповідними заявами на примусове виконання судових рішень до відповідних органів Державної виконавчої служби.

Із відкриттям виконавчого провадження боржників буде занесено до Єдиного реєстру боржників, що ускладнюватиме в подальшому оформлення будь-яких угод щодо відчуження належного їм майна та унеможливлюватиме виїзд за кордон.

До боржників будуть застосовані заходи примусового виконання рішень, передбачені ст. 10 Закону України «Про виконавче провадження», а саме: звернення стягнення на кошти, цінні папери, інше майно; звернення стягнення на заробітну плату, пенсію, стипендію та інший дохід боржника; заборона боржнику розпоряджатися та/або користуватися майном, яке належить йому на праві власності, у тому числі коштами та інші.

Також нагадуємо, що відповідно до ч. 2 ст. 10 Закону України «Про виконавче провадження» з боржників буде стягнуто виконавчий збір у розмірі 10 відсотків суми, що підлягає примусовому стягненню та витрати виконавчого провадження,  а це додаткові витрати боржників у розмірі 57 811, 68 грн.

В разі накопичення боргу, КП «ТЖКП» закликає абонентів не відкладати вирішення питання в досудовому порядку щодо погашення заборгованості по оплаті за послуг з централізованого водопостачання та водовідведення, теплопостачання, вивозу твердих побутових відходів, а також послуги з управління багатоквартирними будинками.

В разі звернення до суду, боржник матиме наслідки у вигляді примусового стягнення суми заборгованості за надані послуги, арешту коштів і майна, а також додаткових витрат, зокрема, судового та виконавчого зборів.

Шановні споживачі,  для вирішення питань стосовно погашення заборгованості в досудовому порядку комунальне підприємство Тернівки закликає терміново звернутись до абонентського відділу КП «ТЖКП», який знаходиться за адресою: вул. Лермонтова, буд. 11, м. Тернівка.