Передати показання

Оплата послуг

Планові роботи

Затишок в оселях
Комфорт та зручність в місті

Повідомлення про зміну тарифу на теплову енергію

Шановні споживачі комунальних послуг міста Тернівка!

15.09.2021 року прийняте рішення №208/0/5-21 виконавчого комітету Тернівської міської ради «Про встановлення одноставкових та двоставкових тарифів на теплову енергію, послуги з постачання теплової енергії та розміру плати за абонентське обслуговування послуги з постачання теплової енергії КП «ТЖКП».

Одноставкові тарифи на теплову енергію та послугу з постачання теплової енергії складатимуть для всіх категорій споживачів – 1 328,29 грн. за 1 Гкал. На підставі розрахунку одноставкових тарифів на послуги з постачання теплової енергії виконано розрахунок двоставкових тарифів на послуги з постачання теплової енергії, які планується використовувати для нарахування оплати за послуги з постачання теплової енергії для всіх категорій споживачів з 01.10.2021 року.

Встановлення двоставкових тарифів дозволить зменшити фінансове навантаження на споживачів в опалювальний період, забезпечити наявність обігових коштів підприємства впродовж всього року, вчасно готувати теплове господарство до роботи в зимовий період, підвищити якість надання послуг з постачання теплової енергії.

Принцип нарахування двоставкового тарифу наступний. Тариф поділяється на дві частини – умовно-змінну та умовно постійну. Умовно-постійна частина тарифу, яку споживачі мали б сплатити в опалювальний сезон за послуги з постачання теплової енергії, розбивається на весь рік, та сплачується за різними ставками залежно від опалювальної площі. А умовно-змінна частина сплачується в опалювальний сезон в залежності від показників лічильника теплової енергії.

Двоставкові тарифи на теплову енергію, послуги з постачання теплової енергії

Категорія споживачів

Умовно-постійна частина

(грн./м2 опалювальної площі)

Умовно-змінна частина

(грн./Гкал)

Населення

5,44

832,13

Бюджетні установи

6,76

832,13

Релігійні організації

20,09

832,13

Інші споживачі

6,14

832,13


Рішення набирає чинності та тарифи вступають в дію з 01 жовтня 2021 року.