Передати показання

Оплата послуг

Планові роботи

Затишок в оселях
Комфорт та зручність в місті

ПОВІДОМЛЕННЯ про намір зміни діючих тарифів на теплову енергію та послуги з постачання теплової енергії КП «ТЖКП»

Згідно Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 року № 869, КП «ТЖКП» повинно щороку до початку опалювального сезону подати уповноваженому органові документи та розрахунки для встановлення тарифів на планований період та на виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 року № 130 «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності» комунальне підприємство «Тернівське житлово-комунальне підприємство» інформує про намір зміни діючих тарифів на теплову енергію та послугу з постачання теплової енергії і доводить до відома споживачів наступну інформацію.

Метою зміни тарифів є приведення їх до економічно обґрунтованого рівня у зв’язку зі зміною обсягів реалізації теплової енергії, зростанням рівня мінімальної заробітної плати, підвищенням цін/тарифів на вугілля, електроенергію.

Відбулося підвищення вартості вугілля з 2 230,26 грн. до 2 484,48 грн. за тону, що складає 11%, вартості електроенергії з 2,66 грн. до 4,11 грн. за кВт, що складає 54%, а також зростання законодавчо встановленого прожиткового мінімуму для працездатних осіб з 2 155,58 грн. до 2 492,75 грн.(середньозважені середньозважена за розрахунковий період), що складає 16% та мінімальної заробітної плати з 4 723,00 грн. до 6 416,67 грн.(середньозважена за розрахунковий період), що складає 36%.

Одноставкові тарифи на теплову енергію та послугу з постачання теплової енергії складатимуть для всіх категорій споживачів – 1 328,29 грн. за 1 Гкал. Попередні тарифи були затверджені рішенням виконкому від 18.11.2020 року № 254/0/5-20, та складали для населення - 1 213,52 грн/Гкал; для бюджетних установ, інших споживачів та релігійних організацій 1 618,03 грн/Гкал.

На підставі розрахунку одноставкових тарифів на послуги з постачання теплової енергії виконано розрахунок двоставкових тарифів на послуги з постачання теплової енергії, які планується використовувати для нарахування оплати за послуги з постачання теплової енергії для всіх категорій споживачів з моменту вступу рішення виконавчого комітету у дію.

Встановлення двоставкових тарифів дозволить зменшити фінансове навантаження на споживачів в опалювальний період, забезпечити наявність обігових коштів підприємства впродовж всього року, вчасно готувати теплове господарство до роботи в зимовий період, підвищити якість надання послуг з постачання теплової енергії.

Принцип нарахування двоставкового тарифу наступний. Тариф поділяється на дві частини – умовно-змінну та умовно постійну. Умовно-постійна частина тарифу, яку споживачі мали б сплатити в опалювальний сезон за послуги з постачання теплової енергії, розбивається на весь рік, та сплачується за різними ставками залежно від опалювальної площі. А умовно-змінна частина сплачується в опалювальний сезон в залежності від показників лічильника тепла.

Двоставкові тарифи на теплову енергію, послуги з постачання теплової енергії:


Категорія споживачів Умовно-постійна частина, грн/м2 Умовно-змінна частина, грн/Гкал
Населення 5,44 832,13
Бюджетні установи 6,76 832,13
Релігійні організації 20,09 832,13
Інші споживачі 6,14 832,13

Проект рішення розміщено на офіційному сайті Тернівської міської ради – https://ternivka-rada.dp.gov.ua/ua/rishennya-gromadi/pro-vstanovlennya-odnostavkovih-ta-dvostavkovih-tarifiv-na-teplovu-energiyu-poslugi-z-postachannya-teplovoyi-energiyi-ta-rozmiru-plati-za-abonentske-obslugovuvannya-poslugi-z-postachannya-tep/

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються протягом 7 календарних днів з дня оприлюднення проекту, за адресою:

вул. Пушкіна, 5-а, м. Тернівка, Дніпропетровська обл. (виконавчий комітет Тернівської міської ради) або вул. Маяковського, 29, м. Тернівка, Дніпропетровська обл., (КП «ТЖКП»).