Передати показання

Оплата послуг

Планові роботи

Затишок в оселях
Комфорт та зручність в місті

ПОВІДОМЛЕННЯ про намір зміни діючих тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами, що надаються КП «Тернівське житлово-комунальне підприємство»

На виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 року № 130 «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності» КП «Тернівське житлово-комунальне підприємство» інформує про намір здійснити зміну діючих тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами і доводить до відома споживачів наступну інформацію.

На даний час діють тарифи на послуги з поводження з побутовими відходами затверджені рішенням виконавчого комітету Тернівської міської ради від 13.12.2018 року № 289. Метою зміни тарифів є приведення їх до економічно обгрунтованого рівня у зв'язку зі зміною обсягів реалізації послуг з поводження з побутовими відходами, зростанням рівня прожиткового мінімуму на 29% (з 1808,17 грн. у діючому тарифі до 2333,00 грн. у проекті рішення), підвищенням цін/тарифів на паливно-мастильні матеріали та товарно-матеріальні цінності, у тому числі вартість розміщення відходів на полігоні підвищилася на 28 % (у діючому тарифі складає 91,11 грн./т, у проекті рішення – 117,00 грн./т) тощо.

Норми утворення відходів затверджені рішенням виконавчого комітету Тернівської міської ради від 21.12.2016 року № 277.

Проект рішення розміщено на офіційному сайті Тернівської міської ради – https://ternivka-rada.dp.gov.ua/ua/rishennya-gromadi/pro-vstanovlennya-tarifiv-na-poslugi-z-povodzhennya-z-pobutovimi-vidhodami-ta-rozmiru-plati-za-abonentske-obslugovuvannya-poslug-z-povodzhennya-z-pobutovimi-vidhodami-kp-tzhkp/

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються протягом 7 календарних днів з дня оприлюднення проекту, за адресою: вул. Пушкіна, 5а, м. Тернівка, Дніпропетровська обл. (Тернівський виконавчий комітет) або вул. Маяковського, 29, м. Тернівка, Дніпропетровська обл., (КП «ТЖКП»).