Передати показання

Оплата послуг

Планові роботи

Затишок в оселях
Комфорт та зручність в місті

КП «ТЖКП» відключить каналізацію в 50 квартирах злісних боржників по вулиці Перемоги

Продовжуючи боротьбу з неплатниками, комунальне підприємство Тернівки залучить спеціальне устаткування для відключення водовідведення боржникам за комунальні послуги, що надає підприємство. Для цього буде використане обладнання CHOP-2008, за допомогою якого відбувається тампонування (повне блокування) каналізаційних випусків квартир боржників.

У вівторок, 25 травня, від послуги водовідведення (каналізації) будуть відключені 50 квартир по вулиці Перемоги в будинках №№ 11, 11А, 15, 15А та 15Б.

Перш за все - це злісні боржники, які не сплачують за надані послуги та власники квартир, що не виконують зобов’язання за договорами реструктуризації боргів.

Головною особливістю устаткування CHOP-2008 є можливість блокування системи каналізації боржника без доступу в житлове приміщення.

Звертаємо увагу! В разі застосування до боржника системи індивідуального тампонування (блокування) каналізаційної системи, відновлення послуги водовідведення, тобто роботи з розблокування є платними. В разі спроби абонентом самостійного розблокування та пошкодження системи каналізаційних стоків, фахівцями КП «ТЖКП» буде складено Акт про псування комунікаційних мереж з подальшим повідомленням у правоохоронні органи та стягненням збитків. Крім того, незаконне втручання та пошкодження, мають всі ознаки кримінального правопорушення.

КП «ТЖКП» звертається до мешканців міста Тернівка, які мають заборгованість за комунальні послуги! Не накопичуйте борги! Будь-яку складну ситуацію можна вирішити, і спеціалісти абонентського відділу готові завжди допомогти. На сьогодні Договір реструктуризації є кращою альтернативою, адже графік платежів розраховується індивідуально, без пені та штрафів.