Передати показання

Оплата послуг

Планові роботи

Затишок в оселях
Комфорт та зручність в місті

КП «ТЖКП» продовжує боротьбу зі злісними боржниками

Комунальне підприємство Тернівки залучить спеціальне устаткування для відключення водовідведення боржникам за комунальні послуги, що надає підприємство. Для цього буде використане обладнання CHOP-2008, за допомогою якого відбувається тампонування (повне блокування) каналізаційних випусків квартир боржників.

Головною особливістю устаткування CHOP-2008 є можливість блокування системи каналізації боржника без доступу в житлове приміщення.

Такий ефективний метод в боротьбі з боржниками вже 3 роки застосовує столичне підприємство «Київводоканал» та інші комунальні підприємства України. Перейнявши досвід київських колег, фахівці КП «ТЖКП» впроваджують використання спецустаткування CHOP-2008 в Тернівці.

Першими, кому буде заблоковано доступ до каналізації – найбільші боржники за комунальні послуги. Борг по деяких окремих адресах складає понад 50 тис. грн.

Наприклад мешканці однієї з квартир по вул. Сергія Маркова заборгували комунальному підприємству - 69 тис 767 грн 68 копійок.

Перша хвиля відключень для злісних боржників припадає вже на цю п’ятницю, 9 квітня 2021 року, та буде застосована за наступними адресами:

вул. Маяковського, 20, 23;

вул. Миру, 2, 12, 15Б;

вул. Перемоги, 13, 15, 33;

вул. Лермонтова, 16А, 7, 8, 9, 10;

вул. Нікітіна, 3б, 5;

вул. Некрасова, 2, 3, 12;

бульвар Шахтарської слави, 6;

бульвар Героїв космосу, 3;

вул. С. Маркова, 4, 12.

Зазначимо, що даний список адрес може бути змінений, після оплати абонентом боргу до моменту застосування системи блокування. Загальна запланована кількість відключень на 9 квітня складає 50 квартир.

Відділ по роботі з абонентами КП «ТЖКП» звертається до боржників, терміново погасити заборгованість або укласти Договір реструктуризації з частковим погашення боргу.

Звертаємо увагу! В разі застосування до боржника системи індивідуального тампонування (блокування) каналізаційної системи, відновлення послуги водовідведення, тобто роботи з розблокування є платними. В разі спроби абонентом самостійного розблокування та пошкодження системи каналізаційних стоків, фахівцями КП «ТЖКП» буде складено Акт про псування комунікаційних мереж з подальшим повідомленням у правоохоронні органи та стягненням збитків. Крім того, незаконне втручання та пошкодження, мають всі ознаки кримінального правопорушення.

КП «ТЖКП» звертається до мешканців міста Тернівка, які мають заборгованість за комунальні послуги! Не накопичуйте борги! Будь-яку складну ситуацію можна вирішити, і спеціалісти абонентського відділу готові завжди допомогти. На сьогодні Договір реструктуризації є кращою альтернативою, адже графік платежів розраховується індивідуально, без пені та штрафів.