Передати показання

Оплата послуг

Планові роботи

Затишок в оселях
Комфорт та зручність в місті

КП «ТЖКП» — призер обласного конкурсу

В котрий раз КП «ТЖКП» міста Тернівка зайняло призове місто в обласному конкурсі серед всіх комунальних підприємств Дніпропетровщини. Серед 13 міст й 22 районів, і до сотні схожих підприємств тернівське житлово-комунальне підприємство увійшло в трійку лідерів і посіло друге місто у 2019 році.


Шістнадцять років поспіль, з дня заснування підприємства, воно бере участь у даному конкурсі, де оцінюється робота по багатьох пунктам, включаючи середню заробітну плату працівників, їх захищеність, умови праці, реалізація прав трудового договору і таке інше.
«Ця нагорода – заслуга, перш за все, робітників. Їх на нашому підприємстві більше ніж 500, — говорить директор Гамлет Мамедов. – По-друге, всі наші робітники та спеціалісти – мешканці Тернівки, тому працюють вони добре, бо знають, що їхня праця потрібна і їм самим, і їхнім дітям, друзям, родині. У нас немає ледарів і дармоїдів, бо наш труд бачать всі тернівчани».


В обласному Департаменті житлово-комунального господарства і будівництва, а також в обласній профспілці відмічають, що КП «ТЖКП» — багатогалузеве підприємство, окрім основних функцій з охорони праці та захисту робітників, виконує багато понад нормованих заходів. У 2019 році КП «ТЖКП» спрацювало без травм та профзахворювань, аварій і непередбачуваних ситуацій. І це стало визначальним у виборі призера конкурсу. Також відмічається, що на даному підприємстві завжди виконують вимоги з охорони праці, трудовому часу, забезпеченню спецодягом і засобами індивідуального захисту працівників.


«Підприємство охоплює багато складних галузей житлово-господарського хазяйства (житловий сектор, водопостачання, теплопостачання, ремонт, будівництво), тому тримати порядок і дотримуватися всіх норм охорони праці – це велика перемога і кропітка щоденна праця, — відмітили в Департаменті та додали. – А ще на багатьох працівників підприємства чекають індивідуальні нагороди до Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення, який буде відмічатися 15 березня 2020 року».