Передати показання

Оплата послуг

Планові роботи

Затишок в оселях
Комфорт та зручність в місті

Комунальне підприємство посилює заходи безпеки в Тернівці на період карантину

З метою унеможливлення поширення коронавірусної хвороби КП «ТЖКП» закриває доступ до Парку культури та відпочинку міста Тернівка.

Виконуючи постанову Кабінету Міністрів України №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», ми запровадити комбінацію профілактичних немедикаментозних заходів, серед яких обмеження відвідування міського парку, спортивних та дитячих майданчиків. Також наші робітники щодня проводять дезінфекцію прибудинкових територій та вулиць міста.

- зазначив Олександр Шульгін, заступник директора КП «ТЖКП».

Такі міри обумовлені щоденним зростанням кількості хворих на COVID-19 в Україні більше, ніж на 10%, та враховуючи рішення оперативного штабу з надзвичайного стану в місті Тернівка, створеного на базі КП «ТЖКП».

Комунальне підприємство Тернівки звертається до мешканців міста дотримуватись режиму карантину, та нагадує про заборони, які діють на території всієї України:

– перебування в громадських місцях без вдягнутої маски чи респіратора;

– переміщення групою осіб більш ніж дві особи, крім випадків службової необхідності та супроводу дітей;

– перебування в громадських місцях осіб, які не досягли 16 років, без супроводу повнолітніх;

– відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових та прибережних зон, крім вигулу домашніх тварин однією особою та у випадку службової необхідності;

– відвідування спортивних та дитячих майданчиків;

– проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування тощо.

За порушення правил карантину, Законом № 530-IX передбачена адміністративна відповідальність, тобто накладення штрафу від 17 до 34 тис. грн для громадян і від 34 до 170 тис. грн – для посадових осіб, та кримінальна відповідальність до 8 років за гратами, якщо виявиться, що порушник карантину заразив коронавірусом SARS-CoV-2 інших осіб.

Контроль за виявленням порушників карантину покладено на Національну поліцію України.