Передати показання

Оплата послуг

Планові роботи

Затишок в оселях
Комфорт та зручність в місті

Комунальники Тернівки стали на захист здоров’я городян

На базі комунального підприємства «ТЖКП» створено оперативний штаб з надзвичайного стану, через загрозу розповсюдження коронавірусної інфекції COVID-19 на території міста Тернівка.

Комунальники Тернівки, наступними після медиків, стали на захист здоров’я городян.

Згідно з розпорядженням міського голови Тернівки Віталія Тарелкина, створено оперативний штаб для запобігання поширенню та боротьби з проявами коронавірусу. Заходи носять як організаційний, так і технічний характер. Перш за все, це робота зі співробітниками КП «ТЖКП» з техніки безпеки: як користуватися засобами дезінфекції, як уберегтися та не нашкодити нашим жителям.

- розповів Олександр Шульгін, заступник директора КП «ТЖКП».

   Головним пріоритетом комунального підприємства є безперебійна робота всіх структур та підрозділів. Адже від цього залежить забезпечення тернівчан водою, теплом, електроенергією, своєчасним вивезенням сміття, аби не допускати його накопичення.

  Щоб максимально унеможливити поширення коронавірусної інфекції, підприємством розроблений чіткий план з дезінфекції міста.

  Перш за все це громадські місця, такі як зупинки, парки, спортивні майданчики, місця збору твердих побутових відходів. Деззасобами обов’язкову обробку щодня проходять всі прибудинкові території та вулиці міста. Задля зручності та безпеки, дезінфекція проводиться щоденно з 5 ранку, аби до того часу, як тернівчани вийдуть з домівок, вулиці вже були оброблені.

  Для цього задіяна спецтехніка на базі автомобіля MAN, а двірники використовують компресійні розпилювачі.

  Після кожного рейсу комунальний транспорт також проходить ретельну дезінфекцію.

  Це стосується й пасажирських перевезень, які виконуються за скороченим маршрутом, як того вимагають міри з мінімізації кількості пасажирів під час карантину.

  Концентрація дезінфікуючих засобів, якою ми користуємося згідно інструкції до застосування, допустима для того щоб не нашкодити людині. Вона становить 0,1% розчину і не несе шкоди слизової і органам дихання. Препарат «Дезактив», який ми застосовуємо, рекомендований МОЗ України.

  - підкреслив Олександр Шульгін.

   Розуміючи всю серйозність ситуації, що склалася, вихідних у комунального підприємства Тернівки з обробки дезінфікуючими засобами не буде.

   

   COVID-19 – невидимий ворог, який щодня уражує Україну в геометричній прогресії.

   КП «ТЖКП» закликає жителів Тернівки залишатися вдома під час карантину, таким чином мінімізувати розповсюдження коронавірусу.

   Поки ви вдома – ми працює, аби забезпечити затишок в оселях, комфорт, зручність і головне санітарно-епідеміологічну безпеку міста Тернівка.