Передати показання

Оплата послуг

Планові роботи

Затишок в оселях
Комфорт та зручність в місті

Передати показання лічильника тепер стало зручніше

Відтепер, аби передати показання приладів обліку водопостачання не обов’язково телефонувати, чи приходити до абонентського відділу КП «ТЖКП».

Передати показання приладів водообліку, в будь-який зручний час, можна на сайті «ТЖКП» - tgkp.com.ua

Для цього потрібно зайти на сайт, та на головній сторінці в меню вибрати розділ «ПЕРЕДАТИ ПОКАЗАННЯ».

Перше, що потрібно заповнити це ваш особовий рахунок, який вказано у рахунку з оплати послуг, яку ви отримуєте щомісяця. Далі вказуєте свій мобільний номер телефону та адресу.

На завершення вказується номер лічильника та його поточні показання.

Якщо у вас встановлено два лічильника, потрібно за допомогою відмітки додати ще один лічильник, та ввести його номер та показання.

НАДІСЛАТИ ПОКАЗАННЯ – це фінальний етап!В момент натискання ваш інтернет-браузер запропонує вам зберегти введені дані. Ми рекомендуємо скористуватися пропозицією, адже в наступному місяці і далі, вам не потрібно буде заповнювати всі дані форми, а просто змінювати графу з внесенням показань.

Номер вашого особистого рахунку, адреса, телефон та номери лічильників будуть збережені. Вам залишиться лише ввести нові поточні показання для кожного лічильника.

Тобто відтепер все буде просто та зручно в будь-який час!

P.S. Передбачаючи ваш інтерес до розширення більш зручних сервісів, ми вже працюємо над впровадженням особистого кабінету абонента та інших цікавих сервісів.

Тому обов’язково додайте tgkp.com.ua до обраного вашого браузеру, а також підписуйтесь на сторінку ТЖКП в Facebook